موج
کدخبر : ۳۵۴۱۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354166

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم آذر ماه99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ سوم آذر ماه 1399خود را به این معاونت معرفی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ ولی ترابی اظهار داشت: مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم آذر ماه99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ سوم آذر ماه 1399 می‌بایست راس ساعت 7 صبح روز شنبه مورخه 1399/09/01 در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس(حد فاصل عوارضی قم کاشان- وعوارضی قم تهران بعد ازاداره کل راه و شهرسازی استان)مراجعه کنند تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی افزود:با توجه به عدم ارسال پستی برگه آماده به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+10)صادر می شود، آن دسته از مشمولانی که تا کنون به هردلیل موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، برای دریافت معرفی نامه می توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد:اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور،براساس طرح فاصله گذاری و رعایت شیوه نامه های بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به این معاونت و مراکز آموزش انجام می شود و در صورت مشاهده مشمولان مشوک به بیماری از اعزام آن ها خودداری می شود،بنابراین خانواده ها به هیچ عنوان نگران وضعیت سلامتی فرزندان خود نباشند.

وی تاکید کرد: عدم حضور به موقع  مشمولان در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

سرهنگ تراب اضافه کرد: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون، برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از روگرفت شناسنامه وکارت ملی را درهنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان افزود:متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها