موج
کدخبر : ۳۵۴۰۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354029

سرپرست منطقه سه شهرداری قم از توزیع ۲۰ هزار تن آسفالت در منطقه سه شهرداری قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهرداد روحانی وزیری شرایط معابر منطقه سه را ازنظر کیفیت آسفالت مورد ارزیابی قرارداد و اظهار داشت: سهمیه منطقه سه در سال ۹۹، ۲۰ هزار تن بوده که در ۶ ماه نخست سال تقریباً همه آن کارشده است.

سرپرست منطقه سه شهرداری قم بهسازی معابر منطقه سه را فاقد محدودیت دانست و افزود: امسال آسفالت خیابان نواب، عابدی، کارگر و قسمتی از خیابان مدرس، همچنین خیابان ولایت و حافظ نیز انجام‌شده است.

روحانی وزیری برنامه شهرداری را در سال ۱۴۰۰ تشریح کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین معابر منطقه سه بلوار سردار شهید سلیمانی و خداکرم بوده که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در سال آینده آسفالت آن تجدید می‌شود.

وی ادامه داد: اعتبار موردنیاز برای آسفالت هر یک از این دو بلوار ۱۰ میلیارد تومان بوده و که باید به‌صورت فازبندی اجرا شود.

سرپرست منطقه سه شهرداری قم به ساماندهی خیابان کوه سفید نیز اشاره کرد و گفت: آسفالت خیابان اصلی کوه سفید بااعتباری بالغ‌بر ۷ میلیارد تومان انجام‌شده و قسمت‌هایی از خیابان که توسط مالکان تصرف‌شده بود، جمع‌آوری شد.

روحانی وزیری از آسفالت کوچه یک، دو، پنج، و هشت جاده کوه سفید نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: آسفالت ۳۰ متری دام طیور در جاده کوه سفید نیز در دستور کار قرارگرفته و جدول‌گذاری آن در حال انجام است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها