موج
کدخبر : ۳۵۱۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351843

در ایام نهم ربیع الاول؛

مدیر مرکز هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران از پخش دو هزار دقیقه برنامه تلویزیونی از مسجد جمکران همزمان با ایام نهم ربیع الاول خبرداد.

به خبرگزاری موج قم، مهدی دانش آشتیانی با اشاره به اینکه به دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا و مقررات  وضع شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، برنامه‌های ایام نهم ربیع الاول امسال بدون حضور زائران و با محوریت رسانه ملی و فضای مجازی برگزار شد، اظهار کرد: با تلاش مرکز هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران و همکاری مدیران رسانه ملی و شبکه‌های ماهواره‌ای بالغ بر دو هزار دقیقه برنامه تلویزیونی به صورت زنده یا تولیدی از شبکه‌های یک، دو، سه، پنج، قرآن، نور و شبکه های ماهواره ای ولایت و هدایت پخش شد.

وی ادامه داد: تلاش شد برای اقشار مختلف جامعه تولید برنامه شود و در این راستا از چهره‌های سرشناس هنری، ورزشی، اجتماعی و… در برنامه‌های تلویزیونی این ایام بهره بردیم.

مدیر مرکز هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران از تولید ۱۳ نماهنگ شامل هم‌خوانی، شعرخوانی، سخنرانی و داستانی برای پخش از شبکه های تلویزیونی و فضای مجازی خبر داد و گفت: به مناسبت این ایام ۱۰ پوستر با مضامین دینی و اجتماعی و با شعار «با تو عهد می‌بندیم» به همت خادمان هنرمند مسجد مقدس جمکران تولید و منتشر شد.

دانش آشتیانی خاطرنشان کرد: در شهر تهران با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری و شرکت مترو نسبت به فضاسازی و انتشار آثار برای ایام نهم ربیع الاول اقدام شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها