موج
کدخبر : ۳۳۷۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337035

مدیر مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی خبرداد؛

مدیر مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی از برگزاری تریبون آزاد با موضوع «حجاب و عفاف» خبر داد و گفت: تریبون آزاد با حضور کارشناسان اداره خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امیر رزق‌آبادی در نشست خبری جشنواره «مد و لباس و حجاب و عفاف » و نمایشگاه «حجاب و عفاف در اقوام و طوایف» که با حضور اهالی رسانه در مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی پردیسان برگزار شد عنوان کرد: افتتاحیه جشنواره «مد و لباس و حجاب و عفاف» ۲۳ تیر ماه ساعت ۹ صبح در مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره تا ۲۷ تیر ماه برقرار خواهد بود افزود: برنامه‌های مختلفی در طول این جشنواره برای رده‌های سنی مختلف کودکان و بزرگسالان اجرا می‌شود و هنرمندان کاربلد برای طراحی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی ادامه داد: ۲۳ تیر ماه همزمان با افتتاح این جشنواره مرکز خدماتی «مثبت زندگی» که زیر مجموعه بهزیستی استان قم است افتتاح خواهد شد و در اختیار مددجویان بهزیستی و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

رزق‌آبادی اضافه کرد: برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره «مد و لباس و حجاب و عفاف» نیز روز جمعه ۲۷ تیر ماه بعد از اتمام زمان برگزاری نماز جمعه صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در هفته حجاب و عفاف همچنین نمایشگاه با موضوع «حجاب و عفاف در اقوام و طوایف» در مجتمع شهید ربانی برپا می‌شود افزود: در این نمایشگاه محصولات مرتبط با حجاب و عفاف مانند مقنعه، چادر و ... به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی اذعان کرد: آثار صنایع دستی نیز به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

رزق‌آبادی عنوان کرد: برگزاری جشنواره «مد و لباس و حجاب و عفاف» و نمایشگاه «حجاب و عفاف در اقوام و طوایف» به میزبانی مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی به عنوان نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و با همکاری شهرداری منطقه پردیسان و بسیج خواهران ناحیه بسیج امام حسن(ع) صورت می‌گیرد.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری شهید ربانی با اشاره به ضرورت توسعه اقدامات فرهنگی در منطقه پردیسان قم بیان کرد: از دیگر اهدافی که در جریان برگزاری جشنواره و نمایشگاه با موضوع حجاب و عفاف در پردیسان دنبال می‌شود توسعه مسائل فرهنگی در پردیسان و ارتقاء نگاه مثبت فرهنگی به این منطقه است.

رزق‌آبادی تصریح کرد: فرزندان امروز به این نیاز دارند که با روش‌های نوین با آنان صحبت شود، در قالب برگزاری این جشنواره تلاش بر این است که با زبان هنر با نسل امروز ارتباط گرفته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها