موج
کدخبر : ۳۳۵۷۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335743

معاون شهرداری قم:

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه احداث باغ پرندگان یکی از پروژه‌های مهم شهرداری است، گفت: عملیات عمرانی این پروژه به اتمام رسیده و عملیات تجهیز در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس حلوایی در نشست خبری شهرداری قم به مناسبت دهه کرامت با اشاره به بودجه عمرانی شهرداری قم، اظهار کرد: بودجه مصوب شهرداری در بخش عمرانی بیش از هزار و 800 میلیارد تومان است و در میان پروژه‌های این حوزه تکمیل رینگ فردوسی در اولویت نخست است.

وی گفت: این رینگ حدود 30 کیلومتر طول دارد که از کمربندی امام علی آغاز شده و از میانه شهر می‌گذرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح فردوسی حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: مسیر مستقیم این تقاطع به زودی افتتاح می‌شود و مسیر بازگشایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تقاطع غیرهمسطح میدان نماز نیز به صورت سه سطحه در دستور کار قرار دارد و زودی آغاز می‌شود، یادآور شد: تقاطع غیرهمسطح شهدای روحانیت در بلوار فردوسی و بلوار یادگار امام نیز آغاز شده است.

حلوایی زاده با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح جعفریه نیز که نقش مهمی در بهسازی ورودی شهر دارد نیز در حال تکمیل است یادآور شد: سوله‌های ورزشی مناطق نیز در دو منطقه افتتاح شده و 6 سوله مناطق دو، سه، چهار، پنج، هفت و هشت نیز در حال اجرا بوده که امید داریم امسال افتتاح شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه آسفالت معابر گفت: با وجود افزایش قیمت‌ها در حوزه آسفالت نیز برنامه داریم بیش از 250 هزار تن توزیع آسفالت داشته باشیم و تاکنون بیش از 70 هزار تن توزیع صورت گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها