موج
کدخبر : ۳۳۰۱۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330105

استاندار قم با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمام فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، استاندار قم با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمام فعالان این عرصه تبریک گفت.

متن پیام بهرام سرمست به شرح زیر است:

روابط عمومی در عصر کنونی، نهادی است برآمده از دل نیازهای جدید جامعه، ارکان کلیدی در مسیر مطلوبیت و کارآمدی سازمان و ابزاری مفید برای برقراری و تسهیل ارتباطات و تعاملات دوسویه شناخته می‌شود.

پیام ادامه یافته است: مجموعه‌ای مهم و تأثیرگذار در سازمان‌ها و نهادهای ارائه دهنده خدمت به مردم که پدیده جهانی شدن ارتباطات و اطلاعات در هزاره سوم، شیوه‌ها و کارکردهای آن را به شدت تحت تأثیر قرار داده است.

پیام حاکیست:‌ همچنین لزوم کنار گذاشتن روش‌های سنتی در روابط عمومی از طریق جایگزین کردن نگاه‌های علمی و تخصصصی تر به این حرفه و نیز بهره گیری صحیح و مؤثرتر از شیوه‌ها و ابزارهای نوین اطلاع‌رسانی برای پاسخگویی و اقناع مناسب مخاطبین و ایفای شایسته وظایف و رسالت‌های کاری مورد انتظار از این حوزه را به نیازی مبرم و ضرورتی اجتناب ناپذیر تبدیل کرده است.  

در این پیام آمده است: نام گذاری ۲۷ اردیبهشت به نام " روز ارتباطات و روابط عمومی " فرصت ارزنده‌ای برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت کشان این عرصه و ایجاد یک فضای همگرایی عمومی در مسیر تغییر نگرش‌ها، باورها و ذهنیت‌ها نسبت به جایگاه و منزلت این حرفه همچنین ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در بین مدیران، دست اندرکاران و مدیران روابط عمومی در راه کمک به رشد و بالندگی و پویایی بیش از پیش این نهاد مدنی است.  

پیام ادامه یافته است:‌ اینجانب ضمن تبریک این روز به همه فعالان و تلاشگران عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی، به ویژه مدیران و کارشناسان شاغل در روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان قم، توفیقات روزافزون همگی این عزیزان را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها