موج
کدخبر : ۳۱۶۵۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316529

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم خبرداد؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از تایید ۵۴ درصدی ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در شهر قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حسن صبوری با اشاره اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن  در آبان ماه سال‌جاری در استان قم انجام شد، اظهار داشت: نتیجه پالایش اولیه آن، از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه به صورت پیامک برای افراد پذیرفته شده ارسال خواهد شد.

وی افزود: از میان چهار هزار متقاضی طرح اقدام ملی شهر قم، تعداد یکهزار و ۸۴۵ تن نفر در مرحله استعلام فرم (ج) حذف شده‌اند.

صبوری ادامه داد: تعداد ۲هزار و ۱۵۵ تن دراین مرحله تایید شده‌اند که افراد واجد شرایط برای ادامه فرآیند کار خود در این مرحله می‌بایست به اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم واقع در بلوار غدیر مراجعه نمایند.

وی گفت: در این طرح اداره کل راه و شهرسازی کارفرما و اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مجری طرح است.

وی توضیح داد: این تعداد از پذیرفته‌شدگان، درمرحله استعلام فرم (ج) و غیر قطعی است و با انجام سایر استعلامات مانند وضعیت مالکیت شخصی و سابقه سکونت، ممکن است تعدادی دیگر از این پذیرفته شدگان حذف شوند.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان قم برای افراد پذیرفته شده پیامک ارسال خواهد شد و کسانی که در این مرحله پذیرفته نشده‌اند می‌توانند از اسفندماه، از طریق کد رهگیری و با ورود به سامانه طرح اقدام ملی پیگیر موضوع حذف خود باشند.

صبوری تصریح کرد: درطرح اقدام ملی مسکن امکان هر گونه خرید و فروش امتیاز این واحدها به لحاظ قانونی وجود ندارد.

وی گفت: اسامی پذیرفته شدگان شهرهای دیگر استان قم و محل مراجعه آن ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

صبوری درپایان اظهار داشت:‌ شهروندان برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سامانه طرح اقدام ملی به نشانی www.tem.mrud.ir مراجعه نمایند و سپس با درج کد رهگیری، از زمان و محل ارائه مدارک مورد نیاز مطلع شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها