موج

سرهنگ حسین قیصری محدودیت‌های ترافیکی قم را در روز وداع با پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ حسن قیصری با اشاره به برگزاری مراسم وداع با پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در قم، اظهار کرد: این محدودیت‌ها در میدان مطهری به سمت چهارراه بازار، خیابان ۱۹ دی کوچه مخابرات به سمت چهارراه بازار و در صورت ضرورت این محدودیت از میدان جهاد اعمال خواهد شد.

وی اضافه کرد: خیابان ساحلی تقاطع پل شهید رجایی به سمت تقاطع پل علیخانی (جلوگیری از حرکت خلاف جهت خودروها)، تقاطع عماریاسر انقلاب به سمت سه‌راه چهارمردان، تقاطع شهدا به سمت خیابان ارم و شبستان (جلوگیری از حرکت خلاف جهت خودروها) و تقاطع عمار یاسر – آذر به سمت سه‌راه بازار از مسیرهایی است که محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

به گفته وی، ‌در تقاطع حجتیه- بهار به سمت حرم حضرت معصومه(س)، خیابان اراک، حدفاصل حجتیه تا میدان مطهری، خیابان معلم، میدان روح‌الله تا چهارراه حجتیه و طول مسیر بلوار زائر ورودی به سمت حرم مطهر و میدان نواب به‌طرف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) نیز محدودیت‌های تردد خودرو اعمال خواهد شد.

قیصری از همه شهروندان، زائران، مجاوران و ارادتمندان به آن شهید بزرگوار درخواست کرد که همچون گذشته برای تسهیل در عبور و مرور و کنترل ترافیک با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کنند.

وی افزود: از شهروندان درخواست داریم بیشتر از وسایل  نقلیه عمومی استفاده کنند تا فضای پارک برای خودروهای مسافرانی که برای شرکت در این مراسم حضور پیدا می‌کنند، مهیا باشد.

وی از موتورسیکلت‌سواران نیز درخواست کرد که وسیله نقلیه خود را در معابر یا پیاده‌روها رها نکنند تا باعث ایجاد مزاحمت برای عابران نشود.

صبح جمعه ۱۳ دی‌ماه سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس معاون الحشد الشعبی و چند تَن از همراهانشان پس از عمری مجاهدت در حمله تروریستی آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

تشییع پیکر مطهر شهید سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمش سرهنگ پاسدار شهید شهرود مظفری نیا و مراسم وداع با این دو شهید والامقام در استان قم روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۱۴ از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها