موج

باحضور تعدادی از مسئولان استانی؛

آئین اجتماع جوانان بیش از 120 ملیت مختلف جهان در مصلی قدس قم برگزار و از تندیس باشگاه شهید سلیمانی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، تعدادی از قهرمانان و مدال‌آوران ورزشی قم در مراسمی که با حضور رئیس حوزه‌های علمیه سراسر کشور، استاندار قم، مدیر کل ورزش و جوانان و دیگر اقشار برگزار شد، مدال‌های ارزشمند کسب شده از مسابقات بین‌المللی، آسیایی و جهانی خود را به پاسداشت جانفشانی‌های سردار پرآوازه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به این سردار والامقام تقدیم کردند.

در این مراسم که اجتماع عظیمی از جوانان بیش از 120 ملیت مختلف جهان در مصلی قدس قم گردهم آمده بودند از تندیس باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قاسم سلیمانی رونمایی شد و علی‌اصغر وفایی قهرمان کبدی جهان، روح‌الله نعمتیان قهرمان کشتی آلیش دنیا و مهدی اکبری‌مقدم قهرمان ووشو آسیا مدال‌های خود را به سپهبد شهید سلیمانی اهدا کردند.

وفایی کبدی‌کار طلایی قم در مسابقات جهانی

علی‌اصغر وفایی کبدی‌کار جوان و آینده‌دار اهل شهر جعفریه در حالی مدال خود را به شهید سلیمانی تقدیم کرد که آبان ماه امسال در نخستین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در جزیره کیش همراه با تیم ملی ایران به مقام قهرمانی دنیا رسید و نخستین کبدی‌کار مدال‌آور قم از پیکارهای جهانی این رشته لقب گرفت.

نعمتیان دارنده برنز کشتی آلیش دنیا

روح‌الله نعمتیان نیز که یکی از کشتی‌گیران آزادکار مطرح قم و کشورمان به شمار می‌رود و چند سالی است در رشته آلیش نیز فعالیت می‌کند، بعد از مدال برنز سال 2016 کشتی آلیش جهان، آذر ماه امسال در مسابقات 2019 آلیش قهرمانی جهان در نور سلطان قزاقستان برای دومین بار به برنز دنیا دست یافت.

اکبری‌مقدم قهرمان ووشو جوانان آسیا

همچنین مهدی اکبری مقدم دارنده مدال طلای مسابقات جهانی کیک بوکسینگ، بهار امسال در ترکیب تیم ملی ووشو جوانان ایران به پیکارهای 2019 قهرمانی آسیا اعزام شد و با نمایش نبوغ بالای خود در این رشته و شکست تمامی رقبای آسیایی، بعد از سال‌ها ووشو قم را به نشان طلای جوانان آسیا رساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها