موج

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی تحت تاثیر فضاسازی‌های آمریکا قرار نخواهد گرتف، گفت: تمام ابعاد، گستردگی و روش انتقام ترور سردار سلیمانی بدست جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری امشب در ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی که به مناسبت دهه بصیرت هر شب در یکی از مساجد قم برگزار می‌شود، اظهار داشت: امروزه بسیاری از مردم از مسئولین دل خوشی ندارند ولی سردار سلیمانی نیز با اینکه یک مسئول بود روز گذشته شاهد سیل عظیم عاشقان وی بودیم، چراکه سردار سلیمانی با روحیه انقلابی کار می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه مردم از کمبود و نبود ناراضی نیستند، بلکه از تبعیض ناراحت هستند، عنوان کرد: امروزه دنیا بدنبال تخریب ولی فقیه است چراکه تاثیر ایشان در جامعه و بر روی مردم را می‌دانند و آگاه هستند تا زمانی که ایشان مردم را رهبری می‌کنند نمی‌توانند خواسته‌های خود را در منطقه عملیاتی کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور 40 ساله در جبهه‌ها جوابگوی عطش سردار سلیمانی نبود چراکه وی عاشق شهادت بود، مطرح کرد: دشمن بدنبال ایجاد خاورمیانه جدید با دو ویژگی نابودی ایران و محور قرار گرفتن رژِیم صهیونیسم بود که مجاهدات سردار سلیمانی تمام این معادلات را بهم زد.

وی با اشاره به اینکه ترامپ با ترور سردار سلیمانی گور خود را کند، خاطرنشان کرد: قطعا آمریکا پاسخ کوبنده‌ای را در مقابل این حادثه دریافت خواهد کرد و باید بداند که این واکنش تنها توسط ایران نخواهد بود.

ذوالنوری افزود: جمهوری اسلامی نه از جنگ استقبال می‌کند و نه جنگی را آغاز می‌کند ولی اگر شخصی به این خاک دست درازی کند آن دست را خرد خواهد کرد و اجازه نمی‌دهد غرور مردم جمهوری اسلامی لکه‌دار شود.

وی با بیان اینکه برای انتقام عجولانه تصمیم نمی‌گیریم، تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری زمان بزن در رو تمام شده است و هیچ زمانی اجازه نمی‌دهیم خون سردار سلیمانی پای مال شود؛ آمریکا 35 پایگاه نظامی در اطرف جمهوری اسلامی دارد که تمامی آن‌ها تحت پوشش موشک‌های جمهوری اسلامی هستند و ما اصلا اجازه نمی‌دهیم آمریکایی‌ها فرار کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اصلا تحت تاثیر فضاسازی‌های آمریکایی‌ها قرار نمی‌گیریم و ابعاد، گستردگی و روش انتقام تماما در اختیار جمهوری اسلامی ایران است، یادآور شد: آمریکایی‌ها تصور اشتباهی دارند که با ترور سردار سلیمانی پیروز شدند ولی از دیروز آرامش از آمریکا گرفته شده و آتشی بپا کردند که به حول و قوه الهی خودشان در این آتش خواهند سوخت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها