English

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل:

سه هزار و ۶۵۱ واحد مسکن برای نیازمندان ساخته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: بر اساس تفاهم نامه مشترک با سازمان بهزیستی، ساخت مسکن مددجویان به میزان سه هزار و ۶۵۱ واحد در اولویت قرار گرفته است.

سه هزار و ۶۵۱ واحد مسکن برای نیازمندان ساخته می‌شود
به گزارش خبرگزاری موج اردبیل

، محبوب حیدری گفت: در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با موضوع کمک به تامین مسکن افراد دارای معلولیت و مددجویان فاقد مسکن تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، مراحل ثبت نام، شناسایی افراد حائز شرایط و روند ساخت مسکن برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی در قالب نهضت ملی مسکن در استان اردبیل آغاز شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار کرد: در قالب این تفاهم‌نامه اختصاص حداقل ۱۰ درصد از طرح‌های در دست احداث طرح نهضت ملی مسکن به اقشار خاص و افراد واجد شرایط تحت پوشش سازمان بهزیستی پیش‌بینی شده است.

حیدری با بیان اینکه زمان و مدت اجرای این تفاهم‌نامه از زمان امضا ۲ سال بوده و در صورت تشخیص و توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود، ادامه داد: از جامعه هدف سازمان بهزیستی، سه هزار و ۶۵۱ نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۲ هزار و ۴۳۷ متقاضی واجد شرایط شناسایی شده و برای یک هزار و ۲۳۵ نفر پروژه تخصیص داده شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه ساخت مسکن برای اقشار ضعیف جامعه و همچنین افراد تحت پوشش کمیته امداد و جامعه هدف سازمان بهزیستی استان اردبیل در اولویت قرار دارد ، افزود: زمین مورد نیاز ۲۵ هزار متقاضی برای احداث مسکن تامین شده و چهار هزار متقاضی دیگر در اردبیل ، پارس‌آباد و مشگین‌شهر در انتظار تامین زمین هستند.

حیدری اظهار کرد: ساخت ۱۸ هزار واحد مسکن در اردبیل و چهار هزار و ۳۰۰ واحد در سایر شهرستان‌های استان شروع شده که این طرح‌ها در مدت ۲ سال تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: از مجموع ۱۱۹ هزار متقاضی ثبت‌نام شده طرح نهضت ملی مسکن در استان شرایط ۴۲ هزار متقاضی به تایید نهایی رسید که از این تعداد ۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر اقدام به واریز وجه کرده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه