موج
کدخبر : ۳۴۲۳۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342384

سیدحجت فتاحی عنوان کرد:

رئیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: آمار بالای تصادفات در شهرستان پارس آباد آمار تصادفات کل استان را زیر سوال برده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیدحجت فتاحی رئیس‌ راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در جلسه شورای هماهنگی ترافیک که در فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزارشد با بیان اینکه آمار تصادفات شهرستان پارس آباد در مقایسه با کل استان سیر صعودی دارد، گفت: میزان تحصیلات در وقوع تصادفات تاثیر بسزایی داشته و آمار بالای تصادفات در شهرستان پارس آباد آمار تصادفات کل استان را زیر سوال برده است.

رئیس‌ راهنمایی و رانندگی استان اردبیل اظهار داشت: در رتبه بندی شهرستانها آمار تصادفات و فوتی های شهرستان پارس آباد نیز به مراتب بسیار بالاتر از کل استان است و اگر تا پایان سال تصادفی صورت نگیرد باز پارس آباد در رتبه اول بوده و نسبت به سالهای گذشته افزایش امار دارد.

وی گفت:  امکانات ترافیکی نیز استان اردبیل جزو فقیرترین استان ها بوده و در زمینه دوربین های پلاک خوان در رتبه پایین جدول می باشد.

 فتاحی تصریح کرد: نسبت به سال گذشته آمار حرکات نمایشی در شهرستان پارس‌آباد نیز افزایش یافته است، این در حالیست که درسایر شهرستان های استان این آمار  سیر نزولی دارد.

رئیس‌ راهنمایی و رانندگی استان اردبیل نیزگفت: با توجه به حساسیت راهها و مسائل ترافیکی در صورت قصور و کوتاهی یکی از اعضای عضو شورا، کل تلاشها و اقدامات مدیران و مسئولان جلسه شورای هماهنگی ترافیک زیر سوال میرود.

 فتاحی افزود: جاده های پارس آباد در وضعیت بحرانی است و نیازمند توجه ویژه در اولویت گذری ها می باشد.

 وی بیان کرد: تیمی متشکل از کارشناسان زبده استان و شهرستان جهت بررسی موانع و مشکلات طرح ترافیکی شهرستان پارس آباد تشکیل و با طراحی و استخراج موانع و مشکلات ترافیکی نسبت به سازماندهی و اجرای آن اقدام شود تا اقبال عمومی در این راستا حاصل شود.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها