موج
کدخبر : ۳۳۵۲۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335229

مجتبی هاتف:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد از برگزاری دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری برای فعالان عرصه رسانه و مطبوعات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مجتبی هاتف در خبرنگاران اظهار داشت: دوره تخصصی آموزش خبرنگاری در شهرستان پارس‌آباد به همت اداره ارشاد اسلامی این شهرستان و دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور استادان برجسته کشوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی از شهریورماه برگزار خواهد شد افزود: این دوره آموزشی از شهریورماه و تمامی کلاس‌ها، به مدت چهارهفته و در روزهای پنج شنبه و جمعه و به صورت حضوری خواهد بود.

هاتف تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دوره، اصول خبرنویسی، تکنیک های مصاحبه، اصول گزارش نویسی، اصول روابط عمومی و شیوه نگارش فارسی در مطبوعات را یاد می گیرند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد بیان کرد: در پایان دوره به شرکت کنندگان در صورت موفقیت در آزمون پایانی، گواهینامه و مدرک معتبر و قابل ترجمه اعطا می شود.

وی اظهار کرد: با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها، مدیران مسئول رسانه ها و اعضای خانه مطبوعات در ثبت نام و شرکت در دوره در اولویت قرار دارند.

هاتف با بیان اینکه حضور فیزیکی شرکت کنندگان در همه کلاس ها، الزامی خواهد بود، گفت: مدیران مسئول نشریات و اعضای خانه مطبوعات شهرستان های پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز، گرمی و مشگین شهر می توانند برای پیش ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های ۰۴۵۳۲۷۲۳۶۳۳ و ۰۹۱۴۹۵۴۶۷۹۲ با ”ابولفضل طلایی” کارشناس امور مطبوعاتی اداره ارشاد اسلامی پارس آباد تماس حاصل نمایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد با تاکید بر اینکه برگزاری چنین دوره ها و کلاس هایی تاثیر زیادی در ارتقای سطح مهارت و دانش اصحاب رسانه دارد ادامه داد: افزایش سطح مهارتی و حرفه ای فعالان حوزه رسانه و مطبوعات و حمایت از این قشر آگاه و پویای جامعه از رویکردهای مهم این اداره است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها