موج
کدخبر : ۳۳۵۲۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335207

سعید سعادتی:

معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: رویداد پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران فهما به صورت دو سالانه برنامه‌‌ریزی می‌کنیم و این برنامه سال ۱۴۰۰ عملیاتی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سعید سعادتی عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی با مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اردبیل اظهار داشت: تاکنون فعالان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در مناطق مختلف سطح کشور اقدامات خوبی انجام داده‌اند که باید زمینه توسعه فعالیت‌های فرهنگی در این خصوص فراهم شود.

وی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را عنصری فرهنگی و انقلابی دانست و افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و دغدغه‌های فرهنگی در سطح جامعه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد که به عنوان عناصر انقلابی جامعه شناخته می‌شوند برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی تلاش کنند.

سعادتی با تاکید بر شعار اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: ما در حال حاضر در سطح کشور به ابتکار، ایده و خلاقیت در زمینه‌های مختلف به ویژه به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعار اقتصادی مقاومتی نیازمندیم که وظیفه اصلی با فعالان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.

معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اشاره به توسعه اشتغال‌زایی برای جوانان بیان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی جامعه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور فراهم‌ سازی زمینه تولید و گسترش اشتغال‌زایی برای جوانان باید در دستور کار قرار گیرد.

وی از تلاش برای برگزاری طرح فهما به صورت مستمر خبر داد و اظهار کرد: رویداد پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران فهما به صورت دو سالانه برنامه‌‌ریزی می‌کنیم و این برنامه سال ۱۴۰۰ عملیاتی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها