موج
کدخبر : ۲۹۲۳۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-292336

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار و 800 دستگاه ناوگان باری در استان در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اظهار داشت: تاکنون 34 هزار لاستیک در بین رانندگان اردبیلی توزیع شده و این اقدام همچنان ادامه دارد تا مشکلات رانندگان هر چه سریع‌تر برطرف شود.

وی از جابه‌جائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل خبر داد و افزود: در چهار ماه نخست امسال بسیاری از کالاها از جمله آب معدنی، چوب، گازوئیل و سایر محصولات جابه ‌جا شده‌اند و 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار و 800 دستگاه ناوگان باری در استان در حال فعالیت هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از رانندگان سخت‌کوش و کاهش هزینه‌ها در این زمینه قرارگیری لاستیک به نرخ سهمیه برای رانندگان اولویت اساسی است و درصدد هستیم مشکلات رانندگان حمل و نقل کالا را در استان به حداقل برسانیم.

رحمتی تصریح کرد: وضعیت حمل و نقل در سطح جاده‌های استان اردبیل عادی و روان است و خوشبختانه در این زمینه مورد خاصی وجود ندارد و در راستای نظارت بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل نظارت‌های همه‌جانبه‌ای در ارتباط با رسیدگی به تخلفات آنان مبنای کار است.

وی بیان کرد: توسعه حوزه راهداری و رسیدگی به مشکلات برای ما اولویت اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم با پیگیری‌های انجام یافته مطالبات کامیون‌داران را برطرف و در راستای ارائه خدمات به آنان گام برداریم که این موضوع به عنوان یک اولویت و برنامه‌های مهم برای امسال است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها