موج
کدخبر : ۳۷۶۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376371

اکثر مطالب و محتوای وب سایت ها بر اساس نوع موضوع وب سایت هدفمندانه ایجاد شده اند و دارای ارتباط خاصی با موضوع اصلی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، در محیط اینترنت وب سایت هایی با موضوعات و ویژگی های مختلف وجود دارد که هر یک از این وب سایت ها بر اساس نوع و موضوع خاص خود دارای صفحاتی داخلی هستند که این صفحات در واقع مطالب و محتوای هر یک از این وب سایت ها هستند . اکثر مطالب و محتوای وب سایت ها بر اساس نوع موضوع وب سایت هدفمندانه ایجاد شده اند و دارای ارتباط خاصی با موضوع اصلی هستند . به عنوان مثال یک وب سایت خبر ورزشی دارای مطالب و محتوای مرتبط با ورزش و خبر است که محتوای این سایت چه محتوای متنی و چه محتوای تصویری شامل عکس و ویدیو همگی به موضوع ورزش اشاره دارند .

هرچقدر مطالب یک وب سایت به صورت عمیق تر به یک موضوع خاص اشاره کند کاربران آن وب سایت اختصاصی تر و همینطور از دید موتورهای جستجو آن وب سایت دارای مطالب تخصصی تری خواهد بود .

رپورتاژ اگهی چیست ؟

درصورتی که یک وب سایت مثلا با موضوع دانشگاهی یک محتوا و مطلب اختصاصی غیر از موضوع اصلی خود را به منظور تبلیغات در سایت خود ایجاد و منتشر کند ، به این محتوای منتشر شده "رپورتاژ آگهی" میگویند .

هدف اصلی از ساخت و انتشار رپورتاژ اگهی، تبلیغات وسیع در سطح وب به ویژه برای سرچ در موتورهای جستجو است . پس از انتشار رپورتاژ آگهی در سایتی که از آن رپورتاژ خریداری شده است ، این رپورتاژ در نتایج موتورهای جستجو مختلف به ویژه گوگل ایندکس شده و با سرچ کلمات کلیدی مختلف مرتبط با محتوای رپورتاژ در نتایج جستجو گوگل ظاهر میشود .

آیا امکان ساخت بک لینک با رپورتاژ آگهی وجود دارد ؟

رپورتاژ اگهی در واقع اجاره و یا خرید یک صفحه از وب سایت منتشر کننده رپورتاژ است و درصورتی که در محتوای رپورتاژ از پیوند و لینک فالو استفاده شود در واقع این کار باعث ایجاد بک لینک فالو به پیوند خروجی که همان سایت مد نظر ما است میشود . توجه کنید که پس از انتشار رپورتاژ اگهی و ساخت بک لینک در آن در واقع شما از یک صفحه از وب سایت منتشر کننده رپورتاژ ، بک لینک فالو دریافت کرده اید که از نظر میزان تاثیر پذیری و اثری که بر سئو وب سایت شما میگذارد نسبت به خرید بک لینک به صورت تمام صفحه یا سایت واید ، تفاوت بسیار زیادی از نظر سئو خواهد داشت .

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید بک لینک به صورت سایت واید و همینطوری رپورتاژ آگهی : backlink.behtarinseo.ir

یافتن بک لینک | بک لینک فارسی | بک لینک برای سایت | آموزش بک لینک رایگان | نحوه ایجاد بک لینک | تفاوت لینک و بک لینک | نمونه رپورتاژ اگهی | قیمت رپورتاژ خبر | منظور از رپورتاژ | خرید بک لینک با کیفیت ارزان معتبر دائمی ایرانی خارجی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها