English

زندان، پایان کار اعضای باند سرقت خودرو در تهران

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری اعضای یک باند سرقت خودرو درجنوب تهران، گفت: این متهمان ضمن اعتراف به جرائم خود، با دستور مرجع قضائی به زندان منتقل شدند.

زندان، پایان کار اعضای باند سرقت خودرو در تهران
به گزارش خبرگزاری موج

، سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی به تشریح جزئیات خبر گفت: با دریافت اخباری در خصوص سرقت چند دستگاه خودروی وانت در محدوده جنوب تهران، از سوی کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت خودرو پلیس آگاهی تهران بزرگ، پرونده ای در این خصوص تشکیل و جزئیات آن در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و بر حسب دستور قضائی تحقیقات پیرامون شناسایی متهمان پرونده آغاز شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در تحقیقات مشخص شد که 2 سارق سابقه دار به نام های "ولی" و "ابراهیم" با همدستی یکدیگر در محدوده های جنوب تهران خصوصا محله های میدان خراسان و صفاری پرسه زده و با شناسایی خودروهای وانت که تجهیزات ایمنی مناسبی ندارند اقدام به سرقت آن می کنند.

وی افزود: با دریافت این اطلاعات پیگیری های در محله های مذکور آغاز و کارآگاهان موفق شدند یکی از این 2 سارق را طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود واقع در همان محله خراسان دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کنند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعدادی اوراق و مدارک مسروقه خودرو کشف شد که در استعلام های انجام شده مشخص شد این اسناد متعلق به یک خودرو مسروقه دیگر است که مدتی پیش در همان محدوده به سرقت رفته است.

وی اظهار داشت: به این ترتیب مالک خودرو مسروقه شناسایی شده و پس از مراجعه به پلیس آگاهی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد و متهم نیز در بازجویی های انجام شده ضمن اعتراف به جرم خود مخفیگاه همدست خود را معرفی کرد که این متهم نیز در عملیاتی ضربتی از سوی کارآگاهان دستگیر شد.

سردار ولیپور گودرزی، در ادامه با اشاره به این مطلب که متهمان در اعترافات خود اعلام داشتند که خودروهای مسروقه را به مالخران در شهرستان های اطراف تهران فروخته اند، گفت: این متهمان خودروی مسروقه را به مبلغ 11 میلیون تومان فروخته بودند که کارآگاهان پلیس موفق شدند مالخر را شناسایی و او را نیز در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

وی بیان داشت: مالخر خودروهای مسروقه نیز که "قاسم" نام داشت، در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و گفت که خودرو را در شهرستان قم به شخصی به نام "امیر" به مبلغ 25  میلیون تومان فروخته، است که این متهم نیز با هماهنگی های قضائی و همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی قم شناسایی و دستگیر شد که در تحقیقات انجام شده ضمن اعتراف به جرم خود به همراه سایر متهمان و با دستور بازپرس شعبه 9 دادسرای ناحیه 15 راهی زندان شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه