English

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی؛

فروشگاه‌های کالابرگ الکترونیکی در حال توسعه هستند

مشاور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ابراز داشت: فروشگاه‌های کالابرگ الکترونیکی کاملاً در حال توسعه هستند و ماهانه به تعداد فروشگاه‌های محلی و زنجیره‌ای افزوده می‌شود.

فروشگاه‌های کالابرگ الکترونیکی در حال توسعه هستند
به گزارش خبرگزاری موج

، سید رضا یحیوی، مشاور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگویی رادیویی گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی و رفاهی دولت و امنیت غذایی مردم طرح فناورانه  کالابرگ الکترونیکی شکل گرفته و در مسیر توسعه است.

وی افزود: در خرداد ماه که طرح آغاز شد تعداد فروشگاه‌های زنجیره‌ای متصل به طرح ۲۵ هزار عدد بود و در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار فروشگاه و ۴۰۰ فروشگاه تعاون روستایی به طرح متصل شده است.

وی با ذکر این مطلب که فروشگاه‌ها کاملاً در حال توسعه هستند و ماهانه به تعداد فروشگاه‌های محلی و زنجیره‌ای افزوده می‌شود، گفت: با رایزنی که در حال انجام است امیدوارم که این حوزه توسعه بیشتری یابد.

وی اظهار کرد: هر کسی از یارانه خود ۲۰۰ هزار تومان از این دریچه هزینه کند می‌تواند از ۱۲۰ هزار تومان مشوق‌های دولتی بهره مند شود.

یحیوی یادآور شد: مردم در صورت نارضایتی در عرصه یارانه می‌توانند با مراجعه به سامانه حمایت اعتراض خود را ثبت کنند و این سامانه نیز به شکل ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه