English

سخنگوی فراجا:

حتما انتقام سختی در انتظار تعدی کنندگان به جان پلیس است

سخنگوی فراجا طی یادداشتی در خصوص برخورد با عوامل حادثه تروریستی راسک گفت: تعدی به جان کارکنان پلیس بی کیفر نمی‌ماند.

حتما انتقام سختی در انتظار تعدی کنندگان به جان پلیس است
به گزارش خبرگزاری موج

، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی فراجا طی یادداشتی در خصوص نوع و نحوه پیگیری و برخورد با عوامل تروریستی حادثه راسک نوشت: رفتار پلیس در خصوص وقایع گذشته نشان از آن دارد که شاید شناسایی، دستگیری و مجازات متعدیان به جان کارکنان خدوم فراجا زمان بر باشد و مدتی طول بکشد اما بی‌پاسخ و بی کیفر باقی نمی‌ماند.

سردار منتظرالمهدی در ادامه یادداشت آورده است: در واقعه راسک نیز بی‌شک موضع‌گیری بر اساس قواعد، روابط و حقوق بین‌الملل عمومی و ملحوظ نظر قرار دادن مناسبات و اصول سیاست خارجی؛ در حال پیگیری و انجام است و حتماً به فضل و کرم الهی افراد دخیل در این حادثه شناسایی و دستگیر می‌شوند.

وی افزود: پلیس به طور قاطع به این کردارِ تروریستی گروهک‌ها اعتراض و اسکان و فعالیت آزادنه آنها را در کشورهای همسایه محکوم می‌کند.

سخنگوی فراجا گفت: از آنجایی که سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان ملل متحد، اینترپل و شورای امنیت ملل متحد حمله تروریستی و اقدام علیه مقر پلیس را محکوم نموده‌اند؛ باعث شده تا امکان پیگیری با استفاده از ساز و کارهای موجود در این سازمان‌ها بیش از قبل فراهم باشد و مقابله با فعالیت‌های تروریستی از طریق سازمان‌های بین‌المللی و مجاری دیپلماتیک با تاکید بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت سرزمینی بیش از گذشته تسهیل شود.

وی افزود: در هر حال هر قطره خون یارانمان در سازمان بزرگ فراجا سبب ساز تأمین امنیت هر چه بیشتر شهروندان است اما نمی‌گذاریم این خون‌های پاک، پایمال شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه