موج
کدخبر : ۴۸۵۵۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-485548

اهتمام ویژه بر توسعه و گسترش امنیت روانی اجتماعی شهروندان تاکید شد

اهتمام ویژه بر توسعه و گسترش امنیت روانی اجتماعی شهروندان تاکید شد

نشست تعاملی معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به مناسبت بزرگداشت روز روانشناس برگزار و بر لزوم برنامه ریزی و همکاری مشترک معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور تاکید شد.

  به گزارش خبرگزاری موج، نشست تعاملی معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به مناسبت بزرگداشت روز روانشناس دکتر محمد حاتمی رئیس این سازمان بهمراه استاد پیشکسوت دکتر حاتمی با سرداردکتر منتظر المهدی معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا، دیدار و طی آن به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

 در این نشست تعاملی بر لزوم برنامه ریزی و همکاری مشترک در راستای توسعه و گسترش امنیت روانی اجتماعی شهروندان تاکید شد.

دکتر حاتمی در ابتدای جلسه اظهار داشت: انتصاب یکی از روانشناسان عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در سمت معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فرصت مغتنمی است که با سابقه قبلی فعالیت ایشان می تواند موجبات بالندگی هر چه بیشتر پلیس در این حوزه را فراهم کند

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با بیان اینکه امروزه حوزه روانشناسی و مشاوره پلیس به سطح مناسبی از رشد دست یافته است که از شیوه های علمی و بروز در حوزه های ماموریتی خود استفاده می کند، از اقدامات و فعالیت های انجام شده توسط پلیس در این رابطه قدردانی کرد.

حاتمی تصریح کرد: سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور آماده تعامل سازنده در حوزه اقدامات فرهنگی و اجتماعی است که می تواند با بهره گیری از ظرفیت ۵۰ هزار روانشناس و مشاور عضو سازمان به عنوان پرچمداران حوزه سلامت روان در اقدامات پیشگیرانه با معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس همکاری کند.

سردار دکتر منتظر المهدی نیز در این نشست تعاملی ضمن عرض خیر مقدم به دکتر حاتمی، روز روانشناس را به وی تبریک گفته و بر لزوم گسترش و توسعه همکاری متقابل تاکید کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس با اشاره به نقش مهم، موثر و معتبر سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به عنوان اصلی ترین صنف تخصصی این حوزه، گفتمان سازی سلامت روان به عنوان ادبیات قالب فرد، خانواده و جامعه را مورد تاکید قرار داد. 

سردار منتظرالمهدی با اشاره به امکانات، تجهیزات و ظرفیت های موجود در معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس، آمادگی این معاونت را در راستای تولیدات رسانه ای مشترک با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره اعلام کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه