English

تیم دادستانی تهران از ندامتگاه مرکزی نسوان تهران بازدید کرد

دادستان تهران گفت: امروز ۱۱۵ نفر از قضات شعب مختلف دادستانی تهران به زندان زنان استان تهران رفتند و به درخواست‌های تمام مددجویان این زندان رسیدگی کردند.

تیم دادستانی تهران از ندامتگاه مرکزی نسوان تهران بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری موج، علی صالحی دادستان تهران به همراه ۱۱۵ نفر از معاونان، قضات و بازپرس‌های دادستانی تهران با حضور در ندامتگاه مرکزی نسوان استان تهران از بخش‌های مختلف این محل بازدید کرد.

صالحی در ابتدای این بازدید با حضور در کارگاه‌های قالی بافی، خاتم کاری، خیاطی و … با مددجویانی که به صورت اشتغال به نشسته در حال فعالیت و اشتغال بودند دیدار چهره به چهره انجام داد و ضمن دریافت مشکلات و استماع دغدغه‌های حقوقی و قضائی زندانیان زن، دستوراتی را برای تسهیل در امور آن‌ها صادر کرد.

دادستان تهران در ادامه با حضور در بند محکومان مالی ندامتگاه مرکزی نسوان استان تهران، ضمن برپایی میز خدمت به صورت چهره به چهره با تمام مددجویان این بند دیدار و پاسخگوی درخواست‌های آن‌ها شد و در ادامه نیز دستوراتی را درخصوص پرونده‌های برخی از این افراد صادر کرد. (بند محکومان مالی ندامتگاه نسوان استان تهران دارای ۶۰ محکوم است).

صالحی اظهار کرد: امروز به اتفاق ۱۱۵ نفر از قضات شعب مختلف دادستانی تهران به زندان زنان استان تهران آمدیم و به درخواست‌های تمام مددجویان این زندان رسیدگی شد.

وی با بیان اینکه درخواست‌های متفاوتی در بازدید امروز مورد طرح مددجویان زن شد، گفت: اعمال ماده ۴۷۷، درخواست انتقالی، مرخصی، آزادی مشروط، ارفاقات قانونی و … از قبیل درخواست‌های مددجویان زن بود که به تمام این درخواست‌ها رسیدگی و متعاقب آن دستورات لازم صادر شد.

صالحی با بیان اینکه در دبیرخانه دادستانی تهران این درخواست مورد پیگیری قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: تمام موارد به صورت قانونی بررسی خواهند شد تصمیمات نهایی برای مددجویان اتخاذ و نتایج آن نیز به آن‌ها اعلام خواهد شد.

دادستان تهران با بیان اینکه در حوزه اشتغال‌زایی در زندان اقدامات مناسبی صورت گرفته است، گفت: مددجویان در بخش‌های مختلف در حال حرفه آموزی هستند و پس از برگشت به جامعه قطعاً این حرفه آموزی برای تأمین معیشت به آن‌ها کمک خواهد کرد.

معاونان، قضات و بازپرس‌های دادستانی تهران که در برنامه امروز در ندامتگاه مرکزی نسوان استان تهران حضور داشتند، با سرکشی به تمام بخش‌های این‌ندامتگاه پس از برپایی میز خدمت با تمام زندانیان زن این ندامتگاه دیدار کردند و ضمن دریافت مشکلات و دغدغه‌های حقوقی و قضائی آن‌ها، دستورات لازم برای حل و فصل مشکلات این افراد را صادر کردند.

 

بیشتر بخوانید:

درباره ایمنی ورزشگاه آزادی پرونده‌ای تشکیل نشده است

کیفرخواست مدیران پتروشیمی «رجال» به اتهام اخلال در نظام تولیدی کشور صادر شد

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه