موج
کدخبر : ۴۶۴۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-464843
اظهارنظر دیوان عالی کشور درباره "فرجام خواهی ۱۶ متهم پرونده شهید عجمیان"؛

فرجام خواهی حمید قره حسنلو پذیرفته شد

فرجام خواهی حمید قره حسنلو پذیرفته شد

دیوان عالی کشور در خصوص "فرجام خواهی ۱۶ نفر از متهمان پرونده شهید عجمیان"نسبت به رأی صادره از دادگاه انقلاب اسلامی کرج، اظهارنظر کرد و اعلام کرد که فرجام خواهی حمید قره حسنلو پذیرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی دیوان عالی کشور اعلام کرد: در این رابطه، فرجام خواهی محکومان محمد مهدی کرمی و سید محمد حسینی وارد و موجه تشخیص داده نشد و ابرام گردید.

حکم صادره در مورد نامبردگان به استناد بند الف ماده ۴۶۹ قانون آئین دادرسی کیفری تایید و ابرام شد.

دیوان عالی کشور در خصوص فرجام خواهی حمید قره حسنلو، حسین محمدی و رضا آریا به استناد بند ۲ از شق ب ماده ۴۶۹ قانون مجازات اسلامی، حکم صادره را به جهت وجود نقص در رسیدگی، نقض و پرونده را به منظور رسیدگی مجدد و تکمیل تحقیقات و صدور رای مقتضی به دادگاه صادر کننده حکم اعاده نمود.

همچنین با پذیرش فرجام خواهی و نقض حکم صادره در مورد ۱۱ متهم دیگر ( مهدی محمدی، شایان چارانی، رضا شاکرزواردهی، محمدامین اخلاقی ساوجبلاغی،علی معظمی گودرزی، فرزانه قره حسنلو، بهراد علی کناری، جواد زرگران، آرین فرزام نیا، امین مهدی شکراللهی و امیرمحمد جعفری) نیز به دلیل نقص در رسیدگی و لزوم تکمیل تحقیقات و رعایت تناسب مجازات با میزان اقدامات هر یک از آنان نقض و پرونده به همان دادگاه ارجاع گردید.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه