English

شرکت ۲۲۳۷ نفر در جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری/ علت اجرایی نشدن این طرح ها در پایتخت چیست؟

آتانی درخصوص علت اجرایی نشدن این طرح ها در تهران خاطر نشان کرد: متاسفانه این پژوهش ها در سطح کلان نتوانستند مشکلات کلانشهر تهران را حل و فصل کنند. همچنین یکی دیگر از علل اجرایی نشدن این طرح ها جابه‌جایی مدیران و وجود خلایی بین پژوهش و نظام تصمیم گیری است.

شرکت ۲۲۳۷ نفر در جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری/ علت اجرایی نشدن این طرح ها در پایتخت چیست؟

به گزارش‌ خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، نشست خبری "چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری" و " نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی" در سالن جلسات مرکز مطالعات شهرداری تهران برگزار‌ شد.

عطالله رفیعی آتانی سرپرست مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت:  این جشنواره یکی از  برترین رویداد هایی است که به صورت علمی و تخصصى پیرامون مدیریت شهرى در ایران برگزار می شود و در پایان این جشنواره، مجموعه این دستاودها در قالب کتاب، پایان نامه، ایده خلاقانه و طرح پژوهشی مورد استفاده قرار می گیرد.

آتانی هدف این جشنواره را گفتمان سازى و تولید دانش در مدیریت شهرى و کشف استعداد ها دانست و گفت: این جشنواره بر ٩ محور حوزه تخصصی توسعه مدیریت و حکمروایی شهری، خدمات شهری و محیط زیست، شهرسازی و معماری، ایمنی و مدیریت بحران، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصاد شهری، مدیریت توسعه روستایی، امور زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک و نوآوری شهری و هوشمند سازی است.

سرپرست مرکز مطالعات و برنامه ریزى شهر تهران تصریح کرد: تلاش کردیم در این جشنواره از ۶۵ نفر از دانشگاهیان و نخبگان در جایگاه داور استفاده کنیم.

وی ادامه داد: ٢هزارو ٢٣٧ نفر در این جشنواره شرکت کردند و آثار در ٣ رتبه برتر با( میانگین امتیاز ۹۰)، گزیده با (میانگین امتیاز ۸۰) و شایسته با( میانگین امتیاز ۷۰)تقسیم بندی و تقدیر مى شود.

آتانی اظهار کرد: در این جشنواره هزار و ٤٨ مورد مقاله، ٢٧٧ مورد کتاب، ٢٢٥ پایان نامه،۳۴۸ طرح پژوهشی ،٣٣٩ ایده خلاقانه به دست ما رسیده است. در حوزه معماری٥٠٤ اثر و در حوزه خدمات شهری ٣١٥ اثر وجود داشته است.

سرپرست مرکز مطالعات و برنامه ریزى شهر تهران  اظهار کرد: ما شبکه ای از پژوهشگران را شناسایی و در اختیار مدیریت شهر تهران قرار می دهیم.

وی درخصوص علت اجرایی نشدن این طرح ها در تهران خاطر نشان کرد: متاسفانه این پژوهش ها در سطح کلان نتوانستند مشکلات کلانشهر تهران را حل و فصل کنند. همچنین یکی دیگر از علل اجرایی نشدن این طرح ها جابه‌جایی مدیران و وجود خلایی بین پژوهش و نظام تصمیم گیری است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه