موج
کدخبر : ۴۰۴۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404957

مهدی چمران خبر داد؛

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به خرید اتوبوس از طریق تهاتر نفتی در دولت جدید گفت: بازسازی 2 هزار اتوبوس در تهران به زودی انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره نوسازی ناوگان اتوبوسرانی اظهار داشت: مقدمات نوسازی اتوبوس‌ها در دوره سیدمناف هاشمی معاون سابق حمل و نقل و ترافیک انجام گرفت و ما از برنامه‌های انجام شده در این راستا هم تشکر داریم.

وی افزود: البته گیر اصلی در این زمینه مانده بود که خوشبختانه به سرانجام رسید و روز گذشته 110 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده شد.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد:‌در مرحله دوم نوسازی اتوبوس‌های پایتخت بیش از 65 اتوبوس دیگر هم تأمین منابع ان انجام شده و به ناوگان حمل و نقل اضافه خواهد شد.

چمران با اشاره به اینکه تحرکات لازم باری توسعه و گسترش حمل و نقل عمومی در تهران ایجاد شده است گفت:‌ خرید اتوبوس از طریق تهاتر با نفت در دولت جدید برنامه‌ریزی شده و ان‌شاءالله اتوبوس‌هایی نیز از این طریق برای پایتخت تأمین می‌شود و 2 هزار اتوبوس قرار است در تهران بازسازی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`