موج
کدخبر : ۳۸۷۳۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387387

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک معابر پایتخت در صبح اولین روز از تعطیلات شش روزه پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ مجید رنجبر درباره وضعیت ترافیک پایتخت در اولین روز از اعلام تعطیلات شش روزه در پایتخت گفت: رصد هوشمند ترافیک و نیز گزارش‌های واصله از سطح شهر حاکی از روان بودن بار ترافیک صبحگاهی پایتخت تمام معابر اصلی و بزرگراهی است. به طوریکه در بسیاری معابر و بزرگراه‌ها نظیر شهید حکیم، نواب صفوی، چمران، جلال آل احمد، آزادراه تهران کرج، شیخ فضل الله، شهید صیاد شیرازی، بزرگراه امام علی  (ع)، شهید همت، خیابان آزادی، خیابان امامت، خیابان جانبازان و... که در روزهای گذشته گزارش‌هایی از بار ترافیک پرحجم صبحگاهی وجود داشت، تردد کاملا روان بود.  

وی با بیان اینکه تعطیلات موجب کاهش حجم ترافیک پایتخت شد، گفت: با این وجود ماموران پلیس راهنمایی  و رانندگی تهران بزرگ در معابر حضور داشته و با آمادگی کامل نسبت به مدیریت ترافیک و همچنین رسیدگی به حوادث و مشکلات احتمالی اقدام خواهند کرد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در عین حال از مردم خواست که از انجام سفرهای غیرضروری و تردد درون شهری جدا خودداری کرده و در خانه بمانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: پایتخت ترافیک

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها