موج
کدخبر : ۳۸۴۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384662

آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی(ع) در بیانیه ای با گرامیداشت هفته قوه قضائیه، حادثه هفتم تیرماه را سند حقانیت و مظلومیت ملت ایران دانست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) در بخشی از این بیانیه امده است:

حادثه تروریستی هفتم تیرماه و انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سال ١٣٦٠ که به شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی (ره) و هفتاد و دو تن از یاران وفادار امام و انقلاب انجامید، از صحنه‌های عبرت انگیز تاریخ انقلاب اسلامی است که عمق کینه توزی و خباثت دشمنان انقلاب و ملت ایران را به نمایش گذاشت.

این بیانیه در ادامه، هدف اجرای طرح های ترور شخصیت های انقلابی و بمبگذاری ها را فروپاشی و براندازی نظام اسلامی دانسته و تصریح کرده است:

به فضل الهی و با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و غیرت انقلابی ملت ایران، این حادثه غم انگیز و سایر رخدادهای دیگر، نه تنها به سقوط و فروپاشی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران منجر نشد بلکه باعث افشای چهره واقعی و منفور منافقین و توطئه‌های نظام استکبار و ظهور یکپارچگی، انسجام و اراده ملی در برخورد با گروهک‌های ضدانقلاب و تروریست تبدیل گشت؛ به گونه ای که در مدت کوتاهی بساط خرابکاری ها و اقدامات تروریستی این گروهک ها از جغرافیای کشور برچیده شد.

این بیانیه با تبریک هفته قوه قضائیه به ریاست محترم قوه قضائه حضرت آیت الله رئیسی و معاونان و دست‌اندرکاران این دستگاه - به ویژه قضات محترم- تصریح کرده است:

حضرت آیت الله دکتر رئیسی در امتداد اندیشه و تفکر شهید آیت الله دکتر بهشتی(ره) با مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی، مسیر دشوار و پیچیده تحول در قوه قضائیه را آغاز کردند که این امر علاوه بر رضایت رهبر معظم انقلاب، بازآفرینی امید مردم  و سرمایه اجتماعی کشور را به دنبال داشته است.

در بخش دیگری از این بیانیه، بر حرکت تحول آفرین و ضد فساد آیت الله رئیسی در قوه قضائیه، به عنوان دستمایه ای ارزشمند و نوید بخش موفقیت ایشان در دولت سیزدهم و کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت ایران تأکید شده است.

این بیانیه در پایان با تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان مظلوم هفتم تیرماه به ویژه عالم متفکر و نظریه پرداز بزرگ، شهید آیت الله بهشتی(ره)، برای مدیران و دست اندرکاران قوه قضائیه، آرزوی موفقیت در تداوم مسیر تحول آفرین و امیدبخش کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها