موج
کدخبر : ۳۸۰۶۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380609

درصحن شورا مصوب شد:

با پیشنهاد رییس شورای شهر تهران مقرر شد؛ تا شورا نامه ای به فرمانداری نوشته و در آن تمام نظرات اعضا برای رد نظر فرماندار بیان شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی در جریان بررسی موضوع رد طرح تحقیق و تفحص از شهرداری از سوی شهرداری و در صحن شورا گفت :من با آقای میرلوحی هم درباره این نامه صحبت کردم.  از آنجا که این نامه بازتاب رسانه ای داشته تصیم گرفته شد که بهتر است این موضوع در صحن مطرح شود و اعضا علنی درباره آن صحبت کنند. 

وی با ذکر اینکه این گزارش دو بخش دارد که بخش اول درباره تخلفات صورت گرفته است و بخش دوم درباره عدم بازگشت پول های شهرداری است گفت: هدف اصلی این بود که نزدیک به 5 هزار میلیارد تومان که در اختیار این تشکیلات است به شهرداری برگردد. 

رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: نکته اصلی در صحبت های مطرح شده این بود که ما نسبت به این موضوع اعتراضی نکنیم  و در عوض همان مسیر قانونی خودمان را برای پیگیری این طرح طی کنیم. اما در عین حال می توانیم نامه ای به فرمانداری بنویسیم و همه نظرات اعضا را در آن لحاظ کنیم و بگوییم جمیع اعضا به این دلایل نامه را رد کردند. 

این پیشنهاد با موافقت اعضای شورا روبرو شد و در نهایت با 18 رای موافق به تصویب رسید  تا نامه جدیدی در این زمینه تدوین و برای فرمانداری ارسال شود. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها