موج
کدخبر : ۳۷۴۶۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374641

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا درباره نگهداری مقادیر غیرمتعارف وجوه نقد و اشیای گرانقیمت در برخی منازل هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ شهاب امینی اظهارکرد: کارآگاهان پلیس آگاهی به تازگی موفق شدند با انجام تحقیقات پیچیده پلیسی و روش های علمی کشف جرایم، اعضای یک باند حرفه ای سرقت منزل را که در چند استان کشور اقدام به سرقت میلیاردی وجوه نقد (انواع ارز) و اشیای قیمتی (طلا، جواهر، ساعت مچی و سکه) از منازل می کردند، شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کنند.

وی افزود: برخی هموطنان با وجود نگهداری مقادیر چشمگیر طلا و جواهر در منازل، همچنان نسبت به رعایت موارد ایمنی غفلت و به نوعی منازل خود را به گاو صندوق تبدیل می کنند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به ارتباط مستقیم افزایش ضریب ایمنی منازل با کاهش وقوع سرقت خاطرنشان کرد: بررسی های پلیس نشان می دهد نگهداری اشیای قیمتی مانند طلا، جواهر و سکه در صندوق امانات بانک ها و استفاده از تجهیزات مناسب مانند دوربین های مداربسته، دستگاه های هشدار دهنده و... می تواند سارقان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس امینی در پایان از هموطنان خواست از ورود افراد ناشناس تحت عناوین مختلف (مامور برق، گاز، آب و...) به محل سکونت خود ممانعت کنند و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ درمیان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خونه همیشه امنترین محل برای انسانها بوده که مهمترین چیزای زندگیشون که در واقع همون زن و فرزندانشون هست را داخلش محافظت میکردند، پس هرچی دوست دارید تو خونه نگه دارید به شرطی که قفل ضد دیلم روی درب و حفاظ ضد دیلم هم مقابل بالکن و پنجره ها نصب کرده باشید چون به واقع، بدون قفل ضد دیلم هیچ دربی ضد سرقت نیست

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها