موج
کدخبر : ۳۷۰۸۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370839

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در مقاطعی از دو جاده چالوس و هراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در اولین روز از سال ۱۴۰۰ گفت:‌ برابر گزارش‌های دریافتی در حال حاضر شاهد بارش پراکنده باران در جاده‌های استان‌های شرقی کشور هستیم و از این رو به رانندگان توصیه می‌شود که ضمن رانندگی با سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب را نیز رعایت کنند.

وی در مورد وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ گزارش‌ها حاکی از ترافیک نیمه سنگین اما روان در محدوده شهرستانک تا گچسر جاده چالوس و تونل تکاور در محور هراز است. در دیگر جاده‌های کشور مشکل و گره ترافیکی خاصی وجود ندارد و تردد به آرامی در حال انجام است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره میزان ترددها در کشور نیز گفت:‌ بررسی آمار تردد در جاده‌های کشور نشان می‌دهد که در روز ۳۰ اسفند ماه میزان تردد در مقایسه با ۲۹ اسفند ماه کاهش داشته است. همچنین بررسی وضعیت تردد ها بیانگر پرهیز بخش زیادی از مردم از سفر در این ایام  است.

به گفته شیرانی، تردد و سفر به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ممنوع و محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرها کشور در گروه قرمز ، نارجی، زرد و آبی کماکان ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها