موج
کدخبر : ۳۶۹۶۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369611

در هفته درختکاری صورت گرفت:

مراسم کاشت ۸۰ اصله درخت با حضور مدیران شهری در باغ‌راه شهدای مدافع سلامت واقع در سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم کاشت ۸۰ اصله درخت در باغ‌راه شهدای مدافع سلامت و گرامیداشت شهدای سلامت با حضور محمد علیخانی، آرش میلانی، حجت نظری و شهربانو امانی از اعضای شورای شهر تهران و حمیدرضا چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم و صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برگزار شد.

صدرالدین علیپور در حاشیه این برنامه گفت: در ایام کرونا کادر درمان و مجموعه همکاران ما در سازمان پسماند حضور مؤثری را در عرصه خدمت رسانی داشتند و به همین مناسبت تصمیم گرفته شد تا در این هفته - هفته درختکاری - نهال‌هایی به یاد افرادی که در یک سال گذشته در عرصه خدمت رسانی جان خود را از دست داده‌اند کاشته شود. 

وی با ذکر اینکه بر همین اساس ۸۰ نهال به نیت ۸۰ پزشک، پرستار، کادر درمان و همکارانمان در سازمان پسماند غرس شد گفت: تدابیری از سوی سازمان پسماند و شرکت شهر سالم انجام شده است تا به خانواده های همکارانی که در این مسیر جان خود را از دست دادند، کمک کنیم. تلاش خواهد شد تا کمکها به زودی در اختیار این خانواده‌ها قرار گیرد.

علیپور همچنین در حاشیه این برنامه با ذکر اینکه  پیش از شیوع ویروس کرونا روزانه حدود ۶۰ تا ۷۰ تن پسماند بیمارستانی در تهران جمع آوری می‌شد که این آمار در حال حاضر به ۹۰ تا ۱۰۰ تن رسیده است گفت: تمامی این حجم از پسماند هم در سایت ویژه ای در آرادکوه دفن می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها