موج
کدخبر : ۳۶۶۰۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366013

محمدجواد حق‌شناس:

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: حناچی باید در برخوردهای قضایی لازم جدیت و قاطعیت کامل نشان دهد و بدون هیچ اغماضی حفظ حقوق شهر را در دستور کار خود داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدجواد حق‌شناس عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در نطق پیش از دستور خود اظهار داشت: در فرهنگ ملی و آموزه‌های دینی و مذهبی ایرانیان دو مفهوم عدالت و آزادگی جایگاه ویژه‌ای دارد. هرگاه این فساد ریشه در سیاست داشته باشد به سرعت بر سایر جنبه‌های زندگی مردم تأثیر گذاشته و سبب بروز مشکلات فراوانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران یکی از حوزه‌هایی است که فساد اقتصادی در آن بروز یافته است، گفت: طی 12 سال تعداد کارکنان شهرداری به 65 هزار نفر رسیده بود و انباشت 50 هزار میلیارد تومان بدهی بانکی نیز سرسام‌آور بود که هنوز نتوانسته‌ایم از شر این مشکل خلاص شویم.

این عضو شورای شهر تهران گفت: شورای پنجم همه تلاش خود را جهت مبارزه با فساد سیستماتیک و جایگزینی شفافیت به کار بسته است

حق‌شناس تأکید کرد: از پیروز حناچی شهردار تهران انتظار داریم در خصوص مصادیق فساد چه در دوران گذشته و چه در این دوره با توجه به دستگیری اخیر در رعایت قانون و پیگیری حقوق مردم اقدامات لازم را انجام دهد.

وی تصریح کرد: همچنین حناچی باید در  برخوردهای قضایی لازم جدیت و قاطعیت کامل نشان دهد و بدون هیچ اغماضی حفظ حقوق شهر را در دستور کار خود داشته باشد چرا که اعضای شورا نیز یار و پشتیبان آنها در مبارزه با فساد خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها