موج
کدخبر : ۳۶۴۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364531

سید مناف هاشمی معاون شهردار تهران ظهر امروز از آغاز عملیات بهسازی و مسقف‎سازی پایانه‌های خاوران و رضویه در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید مناف هاشمی معاون شهردار تهران درباره عملیات به‌سازی و مسقف‌سازی پایانه‌های خاوران و رضویه اظهارداشت: این اقدام از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران انجام و از این پس مسافران در این پایانه‌ها، با استفاده از سکوی مناسب و سقف جدید و نوسازی شده، سفرهای خود را انجام می‌دهند.

معاون شهردار تهران با بیان این‌که امیدواریم این اقدام سطح آسایش و رضایتمندی شهروندان مسافر را در مناطق 15 و 16 افزایش دهد، ادامه داد: در اجرای این عملیات، بسیاری از نواقص و موانع زیرساختی مربوط به پایانه‌ها برطرف شد و قطعاً ساماندهی آن در جذب مسافران و جلب رضایت آنها تأثیر بسزایی خواهد داشت.

 هاشمی گفت: اجرای اسکلت سقف پایانه خاوران در سال 1393 انجام شده که با توجه به ناتمام ماندن سازه سقف، مشکلات بسیاری برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و شهروندان ایجاد کرده بود و حالا با مسقف‌سازی آن، بخش مهمی از مشکلات رانندگان و مسافران در فصول سرما و گرما حل شد.

بنابراین گزارش، پایانه خاوران با مساحتی بیش از 35 هزار مترمربع، دارای سه خط اتوبوس تندرو (بی.آر.تی) و 17 خط اتوبوس شهری است که روزانه هزاران مسافر از این پایانه تردد می‌‎کنند. برای به‌سازی و مسقف‌سازی این پایانه مبلغ 52میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین پایانه رضویه (پایانه تاکسی مترو پایانه جنوب) نیز با مساحتی بیش از 700 مترمربع، دارای 4 خط تاکسی است که مبلغ 22میلیارد ریال برای احداث سه سکو، مسقف‌سازی و روشنایی پایانه هزینه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها