موج
کدخبر : ۳۶۴۰۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364036

کیانوش جهانپور در واکنش به اظهار نظرهای منفی درباره واکسن روسی کرونا گفت: اظهارنظر سلیقه‌ای، وجهه علمی و فنی نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به برخی اظهارنظرها درخصوص واکسن کرونای روسی اظهار داشت: برخی افراد شأنی برای ارزیابی واکسن‌های دیگر ندارند چنان‌که ورودی در این موضوع هم نداشته‌اند، متاسفانه این گونه رفتار و مواجهه، حرفه ای نیست.

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه مرجع تایید واکسن از جمله واکسن داخلی، سازمان غذا و دارو است تصریح کرد: اگر مطالعه‌ای در این زمینه دارند مثل کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی که انجام می‌دهند، می‌توانند به سازمان غذا و دارو جهت بررسی ارائه دهند. در غیر این صورت، اظهارنظر سلیقه‌ای، وجهه علمی و فنی نخواهد داشت.

جهانپور در پایان تاکید کرد: انتظار می رود رفتار همه ما در مواجهه با این موارد بر اساس قواعد حرفه ای باشد و امیدواریم به گونه ای حرکت نکنیم که حتی شائبه تعارض علایق و منافع در رفتار و اظهارنظرهای برود و خدای ناکرده در مقابل از دست رفتن جان صدها بلکه هزاران نفری که ممکن است با یک اظهار نظر ما رفتار متفاوتی در پیش گیرند، نباشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها