موج
کدخبر : ۳۶۳۵۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363579

زهرا صدراعظم نوری:

زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران گفت: 5 پهنه برای اجرای شهر بیدار در نظر گرفته شده و برای هر پهنه نقاطی را در نظر گرفته‌ایم و کل منطقه مدنظر نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، زهرا صدراعظم نوری در صحن امروز شورای شهر تهران درباره جزئیات «لایحه برنامه تحقق شهر بیدار تهران» اظهار داشت: بر اساس این لایحه برنامه این چنین بوده که از ظرفیت‌های داخل شهر استفاده شود و فضاهایی برای فعالیت‌ها در شب هنگام اختصاص یابد.

وی گفت: 5 پهنه برای اجرای شهر بیدار در نظر گرفته شده و برای هر پهنه نقاطی را در نظر گرفته‌ایم و کل منطقه مدنظر نیست.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: به طور مثال اگر پهنه جنوب برای این موضوع پیش‌بینی شده باشد محدوده حرم عبدالعظیم (ع) را در نظر گرفته‌ایم و یا در پهنه شرق فقط منطقه هفت‌حوض مدنظر است نه کل منطقه 8 بنابر این اجرای این طرح مربوط به کل تهران نیست.

نوری با اشاره به اینکه این امکان وجود ندارد همه تهران تا صبح بیدار باشد گفت:‌ زیست شبانه در کل شهر تهران پر هزینه است و تبعات زیادی می‌تواند به همراه داشته باشد.

وی درباره انتشار عمومی مجوز فعالیت در شهر بیدار گفت: با این موضوع موافق هستم چرا که افرادی در حال حاضر در روزبازارها فعالیت دارند و باید این روزبازارها محلی برای افرادی باشد که استحقاق دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها