موج
کدخبر : ۳۶۲۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362718

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به هموطنان توصیه کرد از سفرهای غیرضروری به استان های نوار شمالی و غربی کشور پرهیز کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارندگی و کاهش شدید دما در قسمت‌هایی از نیمه غربی، شمالی و شمال شرقی از امروز تا پایان هفته، به هموطنان توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری در جاده‌های این استان‌ها خودداری و در صورت سفر حتماً تجهیزات زمستانی خودرو خصوصاً زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

وی افزود: با توجه به بارندگی و برودت هوا احتمال لغزندگی جاده‌ها متصور است و رانندگان می‌بایست با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در این جاده‌ها تردد کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: توصیه می‌گردد قبل از حرکت از پر بودن باک سوخت خودرو اطمینان حاصل کنند.

سرهنگ شیرانی گفت: تیم‌های پلیس راه و همکاران در بخش‌های راهداری و سایر سازمان‌های امدادی آمادگی کامل برای خدمت رسانی و امداد را کسب کردند و در تلاش هستند در طول جاده‌ها مشکلی ایجاد نشود.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد با تیم‌های پلیس راه و سایر سازمان‌ها امدادی همکاری لازم را داشته باشند و قبل از سفر از آخرین وضعیت جاده‌ها مطلع شوند و به اطلاعیه‌های صادره در خصوص وضعیت جاده‌ها توجه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها