موج
کدخبر : ۳۶۰۹۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360995

سردار احمدعلی گودرزی اعلام کرد: باند حرفه‌ای قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی مکسوخته سراوان توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان منهدم شد.

به  گزارش خبرگزاری موج، فرمانده مرزبانی ناجا از ناکامی قاچاقچیان و کشف بیش از 6 تن انواع موادمخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای کنترل و مراقبت از نوار مرز و برخورد قاطع با قاچاق موادمخدر در سرحدات کشور، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت یک باند حرفه‌ای قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی مکسوخته سراوان مطلع  شده و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، انهدام این باند و کشف محموله موادمخدر در دستورکار مرزبانان قرار گرفت.

وی افزود: با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، مسیرهای تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مشخص و در راستای مقابله با سوداگران مرگ چندین تیم پوششی و عملیاتی از مرزداران هنگ مرزی سراوان با اجرای طرح مهار، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و توانستند محموله بزرگ موادمخدر را کشف کنند.

سردار گودرزی تصریح کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله موادمخدر را وارد کشور کنند، زمانی که خود را در کمین و محاصره مأموران دیدند با مخفی کردن محموله موادمخدر از محل متواری می‌شوند و مرزداران در این عملیات موفق شدند مقدار 6 تن و 160 کیلوگرم تریاک و 439 کیلوگرم حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات مربوطه را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا‌ از همکاری خوب نهادهای امنیتی و اطلاعاتی و همچنین مرزنشینان عزیز استان سیستان و بلوچستان با مجموعه مرزبانی و نقش مؤثر آنان در برقراری امنیت پایدار و کنترل مرزهای سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها