موج
کدخبر : ۳۶۰۵۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360555

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از منتفی شدن استعفای حجت نظری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره سرانجام استعفای حجت نظری اظهار داشت: دو هفته پیش استعفای حجت نظری به هیأت رئیسه شورای شهر تهران ارائه شد و پرسش‌های زیادی از سوی رسانه‌ها در این زمینه مطرح بود.

وی افزود: موضوع استعفای ایشان در هیأت رئیسه مطرح شد و بنده و برخی از اعضا مانند خانم نژادبهرام مسوولیت گفت‌وگو با ایشان را برعهده گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: سه‌شنبه هفته پیش جلسه‌ای در این راستا برگزار شد و صحبت‌ها و گلایه‌های حجت نظری را شنیدیم. وی به وعده‌ها و قولهایی که شورای شهر تهران پنجم در آغاز فعالیت به مردم داده بود و تاکنون به سرانجام نرسیده است، انتقاد و گلایه داشت که خواسته به حقی است.

حق‌شناس گفت: ما مسأله شخصی برای استعفای حجت نظری نیافتیم و عموما دغدغه‌های ایشان درست بود و باید وعده‌ها با دقت مورد پیگیری قرار می‌گرفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: قرار شده است که نگرانی‌های ایشان رفع شود و حجت نظری در جلسات صحن حضور یابد، بنابراین موضوع استعفا نیز منتفی شود.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: دلیل استعفای حجت نظری اختلاف با شورای شهر نبوده و باید مسیر تحقق وعده‌ها فراهم شود که راه‌حل این قضیه استعفا نیست، ما پیگیر دغدغه و نگرانی حجت نظری خواهیم بود.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه همدلی بین اعضا نیز مورد تأکید حجت نظری بوده است، گفت: اینکه اخیراً برخی از اعضای شورای شهر جلسه‌ای با چمران عضو علی‌البدل اول شورای شهر داشتند را تأئید نمی‌کنیم و این موضوع توسط اعضا نیز مورد تأئید قرار نگرفته و منبع قابل استنادی هم ندارد هر چند که گفت‌وگو با رقبا امری پذیرفته شده است و جای گلایه ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها