موج
کدخبر : ۳۵۹۰۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359028

با تلاش تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد موبایل قاپ حرفه ای جنت آباد دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ جلیل موقوفه ای اظهارکرد: در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی در منطقه جنت آباد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد قرار گرفت.

وی افزود: با تجمیع پرونده های مشابه و تحقیقات محلی، مشخص شد که سرقت ها توسط یک موتورسوار انجام می شود و متهم با شناسایی رهگذران در حال مکالمه تلفنی، گوشی آنان را می قاپد و به سرعت از محل می گریزد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: گشت زنی های هدفمند افزایش یافت تا اینکه روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد  موفق شدند سارق را هنگام سرقت مشاهده و بلافاصله طرح مهار آن را عملیاتی کنند.

وی با بیان اینکه موتورسیکلت پس از مدتی تعقیب و گریز متوقف و راکب آن دستگیر شد، اظهارکرد: در بازرسی از موتورسیکلت شش دستگاه تلفن همراه و یک قبضه سلاح سرد کشف شد.

موقوفه ای با اشاره به اینکه متهم به کلانتری انتقال یافت و به ۲۰۰ فقره موبایل قاپی در این محدوده معترف شد، توضیح داد: در بررسی سوابق وی مشخص شد که سابقه دار است و پس از تحمل چهار سال حبس به تازگی از زندان آزاد شده است البته کشف جزئیات پرونده و شناسایی مالباختگان در دستور کار قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها