موج
کدخبر : ۳۵۸۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358877

وزیر بهداشت:

سعید نمکی وزیر بهداشت در مراسم بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت بیان کرد: امیدواریم خداوند درک و معرفت قرآن شناسی به ما بدهد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید نمکی وزیر بهداشت در مراسم بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور با اشاره به اهمیت توجه به قرآن، بیان داشت: قرآن مجموعه‌ای از عظمت، کتاب زندگی کردن و کتاب دنیا و آخرت است.

وی ادامه داد: در سراسر قرآن اعتدال را می‌بینیم و زیبایی صوت قرآن به خاطر متن موسیقیایی است و متنی به سنگینی و وزن موسیقیایی قرآن نداریم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه قران مجموعه‌ای از شیوه زندگی در دنیا و آخرت است،گفت: امیدواریم خداوند درک و معرفت قرآن شناسی به ما بدهد.

نمکی تاکید کرد:نباید قرآن برای خواندن و شروع جلسات و مراسم سوگواری باشد بلکه باید به عنوان واژه واژه قدم‌های زندگی انتخاب کنیم.

وی اضافه کرد: این هنری است که باید اندیشمندان با نشان دادن وجه رحمانی قرآن برای جوانان باز کنند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه قرآن بسیار فضای معنوی، اجتماعی و فلسفی فراتر از زندگی روزمرگی دارد، بیان داشت:در این ایام نمی‌گویم خسته هستم؛ با اینکه با داغ جانسوز از دست دادن هموطنان و همراهان ما در نظام سلامت روبرو هستیم که این عدم خستگی نیز از برکت خون شهدا و دعای خیر پدر و مادران شهدا و جانبازان سرفراز و مردم کشور است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها