موج
کدخبر : ۳۵۸۰۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358026

مأموران پلیس استان خوزستان در بازرسی از یک خودرو مقدار ۳۳۰ لیتر آبکار شیشه به وزن ۲۸۰ کیلو شیشه کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: طی عملیات مشترک پلیس امنیت اقتصادی قزوین و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان مقدار ۳۳۰ لیتر آبکار شیشه به وزن ۲۸۰ کیلو شیشه کشف شد.

سردار مجید کریمی در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین در پی دو ماه کار اطلاعاتی پیچیده بر روی عناصر اصلی تهیه و حمل مواد مخدر در سطح کشور از انتقال محموله مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: در بررسی‌های بعدی پلیس قزوین مشخص شد قاچاقچیان قصد انتقال محموله مواد مخدر از استان خوزستان تهیه شده در کشورهای جنوبی کشور به مقصد یکی از استان‌های شمال غربی کشور را دارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از هماهنگی‌های صورت گرفته پلیس قزوین با مأموران انتظامی در استان خوزستان و تشکیل تیم ویژه در این خصوص خبر داد و گفت: مسیرهای تردد احتمالی این محموله تحت کنترل محسوس و نامحسوس پلیس درآمد.

سردار کریمی تصریح کرد: مأموران پلیس استان خوزستان با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس امینت اقتصادی استان قزوین حین کنترل محورها، تریلر مورد نظر را در شهرستان اهواز شناسایی و متوقف کردند.

وی ادامه داد: با توقف خودرو، در بازرسی از خودرو مقدار ۳۳۰ لیتر آبکار شیشه به وزن ۲۸۰ کیلو شیشه که به شکل حرفه ای در تریلر جاساز شده بود، کشف و در این خصوص ۲ متهم را دستگیر کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها