موج
کدخبر : ۳۵۷۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357577

سازمان تاکسیرانی تهران در اطلاعیه ای به توهین مجری برنامه دستپخت واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سازمان تاکسیرانی تهران در اطلاعیه ای به دلیل توهین مجری برنامه دستپخت به قشر خدوم تاکسیران اعلام کرد: به عنوان نماینده خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر تهران برآن شدیم تا در مواجهه با سوال پرحاشیه مجری برنامه دستپخت با مضمون« بابات راننده تاکسی است پیش دوستات ناراحت نمی شی؟ » با انتشار این متن از منزلت و جایگاه شریف تاکسیرانان خدوم پایتخت و خانواده محترم آنها دفاع کنیم.

چرا که شایسته نیست این قشر خدوم و زحمت کش از سوی رسانه ملی که باید مروج فرهنگ اسلامی ایرانی باشد مورد توهین قرار بگیرند.

ناوگان عظیم و گسترده تاکسیرانی گزینه اول در امر جابجایی و سرویس دهی به شهروندان به خصوص در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به شمار می آیند و طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب پذیر متحمل دغدغه های معیشتی و همچنین از دست دادن عزیزان شده اند.

خودروی تاکسی و شغل شریف تاکسیرانی ضمن فعالیت در شرایط سخت کاری، همواره تداعی اعتماد و اطمینان خاطر در شهروندان بوده و این مهم ارزشمند و قابل ستایش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  سلام
  معلومه این مجری بنده خدا توی زندگیش خیلی بابت اینگونه مسایل اذیت شده وبخاطر ضعف شخصیتش خیلی تحقیر شده. حالا عقده هاشو داره خالی میکنه.

 • پاسخ

  من اگر بابام یه مجری باشه پیش دوستام خیلی اذیت می‌شم

 • پاسخ

  این مجری از روی عقل وفهم صحبت نمی کند

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها