موج
کدخبر : ۳۵۶۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356679

حجت‌الاسلام والمسلمین درویشیان رئیس کل بازرسی کشور به منظور پیگیری مشکلات و معضلات آبگرفتگی اهواز و دیگر شهرستان‌های خوزستان وارد اهواز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پی دستور رییس قوه‌قضاییه مبنی بر بررسی ویژه سیل استان خوزستان، حجت‌الاسلام درویشیان به همراه بازرس‌کل امور وزارت کشور و شهرداری‌ها و بازرس‌کل امور نیرو و ارتباطات این سازمان و جمعی دیگر از بازرسان صبح امروز به اهواز سفر کرد.

نشست کاری با مسئولان استانی و بازدید میدانی از مناطق سیل زده از برنامه‌های این سفر است.

برهمین اساس رئیس قوه قضائیه با صدور دستوری به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از وی خواست برای پیگیری دلایل بروز آبگرفتی در بخش های مختلف استان خوزستان، شخصا به این استان سفر کند.

روز گذشته رییس قوه‌قضاییه به رییس سازمان بازرسی کل کشور دستور ویژه‌ای به این شرح صادر کرد: با توجه به تکرار حوادث ناشی از آبگرفتگی معابر در شهر‌های مختلف استان خوزستان و بروز مشکلات جدی و غیرقابل تحمل برای مردم آن منطقه که حکایت از تعلل و قصور مسئولان در ساماندهی آب و فاضلاب استان دارد؛ در اسرع وقت، به همراه تیمی از کارشناسان مجرب به استان خوزستان عزیمت و تمام زمینه‌ها و ابعاد بروز این وضعیت را بررسی کنید و قصور و تقصیر هر یک از مقامات ملی و استانی را مشخص و مراتب را جهت رسیدگی قضایی به مقامات ذی‌ربط منعکس و نتیجه را به اینجانب گزارش نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها