موج
کدخبر : ۳۵۴۵۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354548

علیرضا زالی خبر داد؛

علیرضا زالی فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از توزیع ۵۰۰۰ بسته سلامت ویژه در بین اقشار محروم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در مراسم اهدای بسته های سلامتی که دوم آذرماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، علیرضا زالی فرمانده مدیریت عملیات مقابله با کرونا اظهار کرد: در مرحله اول از محل کمک های مردمی پویش نذر سلامتی که به همت ستاد مقابله با کرونا راه اندازی شد ۵ هزار بسته سلامتی آماده توزیع ویژه اقشار محروم است.

وی جلب مشارکت مردمی برای ارتقا سلامت و افزایش آگاهی را یکی از مهم‌ترین اهداف این پویش خواند و افزود: مناطق کمتر برخوردار در حاشیه تهران و در ادامه سایر مناطق سراسر کشور تحت پوشش طرح نذر سلامتی قرار خواهند گرفت.

زالی ادامه داد: امروز  بیش از ۵ هزار بسته که شامل ۳۰۰ هزار عدد ماسک، ۵۰۰ هزار محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح، لوازم و اقلام بهداشتی است، در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از مشارکت سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در این طرح خبر داد و افزود: با همیاری مراقبین بهداشتی و شناسایی محلات و نقاط آسیب پذیر این بسته ها توزیع خواهد شد.

زالی استمرار طرح پویش نذر سلامتی را خواستار شد و تاکید کرد: پویش بزرگ‌تری با نام پاندمی امید که برگرفته از مفهوم پاندمی و سرایت پذیری فعالیت های خیر است در حال شکل گیری است.

وی توضیح داد: پاندمی امید با هدف ‌همکاری مردم و خیرین کلید خواهد خورد؛ به این معنی که مردم با هر پتانسیل و صنف اجتماعی می توانند برای ارتقای سلامت و ریشه کنی کرونا در این طرح مشارکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها