موج
کدخبر : ۳۵۳۵۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353506

سردار محمدرضا مقیمی خبر داد؛

سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۱۳۹ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی در سه هفته نخست آبان ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 139 هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی و دستگیری 18 محتکر در سه هفته نخست آبان ماه در سراسر کشور خبر داد.

سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به تداوم بیشتر شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با جمع آوری اطلاعات و انجام گشت‌زنی‌های هدفمند، افراد سودجو و اخلالگران در بازار توزیع اقلام بهداشتی و محل احتکار کالاها را شناسایی می‌کنند.

این مقام ارشد انتظامی درباره میزان کشفیات طی سه هفته گذشته (3 الی 20 آبان ماه) در سراسر کشور، عنوان کرد: ماموران در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها بیش از 139 هزار و 100 عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل 41 هزار و 671 عدد انواع ماسک،4260 عدد انواع دستکش، انواع مواد شوینده؛93 هزار و 169 عدد لوازم بهداشتی و 11 هزار و 460 لیتر مواد ضد عفونی کننده را کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با بیان اینکه تجهیزات بهداشتی مکشوفه به وزارت بهداشت و در استان‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی تحویل داده شد، تصریح کرد: در این رابطه 11 واحد صنفی پلمب و 18 محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار مقیمی با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و ضروری از مردم درخواست کرد در صورت اطلاع از احتکار هرنوع کالا بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها