موج
کدخبر : ۳۵۲۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352491

رئیس جمعیت هلال احمر:

کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر بیان کرد: شهرداری باید فضاهای مناسبی را برای انبارها و خانه‌های هلال اختصاص دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر در آیین رونمایی و بهره برداری از سامانه هشدار سریع زلزله، فاز دوم سامانه پیش بینی و هشدار سیل، سامانه پیش بینی یخبندان و امضای تفاهم نامه میان شهرداری تهران با جمعیت هلال احمر اظهار کرد: تهران شرایط خاصی دارد؛ تراکم جمعیت و گسل‌هایی که در تهران وجود دارد همه و همه می‌طلبد که به شکل ویژه به تهران نگاه کنیم، بر این اساس همکاری جمعیت هلال احمر و شهرداری تهران می‌تواند در مواقع بحران‌های طبیعی کمک کننده باشد.

وی درباره موجودی انبارهای هلال احمر افزود: ما توانستیم در چند ماه گذشته، موجودی انبارها را افزایش دهیم و در ماه‌های آینده مشکلات در این حوزه را هم با حمایت دولت مرتفع خواهیم کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در ماه‌های گذشته از انبارها، پایگاه‌های امداد و نجات و شعب استان تهران بازدید کردم، بالگردها اورهال شدند. علاوه بر این با تمام توان بحث خانه‌های هلال را دنبال می‌کنیم و همه این موضوعات می‌تواند در آینده بسیار کمک کننده باشد.

همتی تصریح کرد: بدون تردید هم افزایی شهرداری و جمعیت هلال احمر می‌تواند ارائه خدمات مناسب تری را برای مردم ایجاد کند.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: انتظار داریم که شهرداری فضاهای مناسبی برای انبارها و خانه‌های هلال در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهد تا بتوانیم در حوادث احتمالی با توان مناسب به مردم ارائه خدمت کنیم و همچنین بتوانیم در ایجاد جامعه تاب آور موفق باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها