موج
کدخبر : ۳۴۸۹۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348939

عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درخصوص مشکل محیط زیستی برای ساخت خط ۱۰ مترو به حناچی تذکر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، آرش حسینی میلانی، عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در تذکری به حناچی درباره مشکلات زیست محیطی خط ۱۰ متروی تهران اظهار داشت: شهرداری تهران باید در اسرع وقت اقدامات لازم  جهت ارزیابی محیط زیستی خط 10 مترو را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: این مسأله سبب شده تا در چارچوب نظام ارزیابی پروژه‌های عمرانی، اثرات منفی طرح در محیط زیست شفاف و راهکارهای لازم  جهت کاهش اثرات منفی طرح برطرف شود.

این عضو شورای شهر تهران بیان داشت: جریان آب ناشی از بارش‌های کوهستانی و ذوب برف برای تغذیه آب‌خوان دشت تهران به ناچار باید از سازند آبرفتی شمیرانات و کن عبور کند که این سازند آبرفتی از ضخامت کمی برخوردار است و ساخت‌ و سازهایی در مسیر خط 10 مترو می‌تواند موجب اختلال در این موضوع شود.

حسینی‌میلانی درباره جشن عکس درختان کهن تهران گفت: از احمد مسجدجامعی، شورایاران محلات تهران و مسؤولان سازمان‌ بوستان‌ها به دلیل برگزاری این جشنواره تشکر می‌کنم چرا که در این نمایشگاه 70 عکس از درختان کهن به نمایش گذاشته شد و خوشبختانه گرامیداشت درختان تهران از جمله برنامه‌های ثابت هفته تهران می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها