موج
کدخبر : ۳۴۳۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343324

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف محموله ۲۹۰ کیلویی موادمخدر در یک دستگاه وانت در یکی از شهرهای جنوبی کشور پیش از انتقال به تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم با استفاده از یک دستگاه خودروی وانت از استان جنوبی کشور مقادیری تریاک و حشیش از قاچاقچیان موادمخدر تهیه کرده است و قصد دارد بعد از گذشتن از استان یزد به تهران منتقل کند.

حسنوند با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، گفت: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه به استان یزد اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد خودرو متهم در "شهر تفت" در محور مواصلاتی به استان یزد مشاهده و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

حسنوند با اشاره به اینکه ماموران پس از مراقبت های ویژه در عملیاتی خودرو متهم را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند، گفت: در بررسی از داخل این خودرو ۲۲۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۶۵ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، سوداگر مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها