موج
کدخبر : ۳۴۲۴۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342487

مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران از اجرای پویش نذر اهدای خون در ماه محرم و صفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا مهدی زاده مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران گفت: راه اندازی پویش نذر اهدای خون با شعار "فرهنگ حسینی و نذر عاشقان" در ماه‌های محرم و صفر در مراکز اهدای خون پایتخت، بهانه‌ای خواهد شد تا عاشقان مکتب امام حسین(ع) برای نجات جان بیماران، قدم بزرگی را بردارند.

وی ادامه داد: قصد داریم در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ شعائر با عظمت حسینی، فرهنگ اهدای خون را به عنوان یک فرهنگ نجات بخش و امید آفرین به محلی برای حضور عاشقان امام حسین(ع) به عنوان مصداق حقیقی کشتی نجات، تبدیل کنیم.

مدیرکل انتقال خون استان تهران افزود: توزیع و نصب پوسترهای پویش نذر خون در هیئات مذهبی، بقاع متبرکه و اماکن پر تردد را با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و شهرداری تهران در دستور کار قرار دادیم تا ان شاء الله بتوانیم در روزهای پیش رو که همراه با سوگواری سیدالشهدا(ع) است، در راه نجات بیماران گام برداریم و شاهد تامین مناسب و مورد نیاز فرآورده های خونی برای کمک به سلامت و زندگی بیماران عزیز باشیم.

مهدی زاده با اشاره به تولیدات ویدئویی و موشن گرافی پیرامون دعوت مردم به پویش نذر اهدای خون، خاطر نشان کرد: قصد داریم این پویش را که بر اساس قداست بخشی به این کار الهی و انسانی است، به صورت گسترده در جامعه رواج دهیم که مردم عزیزمان در نذرهای خود که نیاز به انجام یک کار خیر و خداپسندانه است، اهدای خون و نجات بیماران را نیز لحاظ کنند.

بنابراین گزارش، پویش نذر اهدای خون در قالب حضور مردم و انجام فرآیند نجات بخش اهدای خون به عنوان یک کمک مومنانه، در ماه‌های محرم و صفر در سطح مراکز اهدای خون استان تهران شروع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها