موج
کدخبر : ۳۳۷۳۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337309

مجید فراهانی در صحن شورای شهر به پیروز حناچی به دلیل ارائه نکردن فهرست حساب‌های درآمدی تذکر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در تذکری به پیروز حناچی درباره ضرورت ارائه فهرست حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران، اظهار داشت:‌رعایت قانون و اجرای مصوبات شورا مهمترین انتظار اعضای شورا از شهردار و مدیران شهری است.

وی گفت: با رعایت و اجرای دقیق و به موقع مصوبات شورای شهر تهران زمینه اداره هر چه بهتر شهر و شهرداری فراهم می‌شود بر همین اساس ارائه فهرست حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران و گزارش عملکرد این حساب‌ها به شورا ضرورت دارد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری موظف است هر سه ماه یکبار فهرست‌های حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به خود را ارسال کند و علاوه بر این باید گزارشی از  چگونگی واریز درآمدهای اختصاصی سازمان‌ها را به صورت سه ماهه تهیه و به شورا ارائه کند.

فراهانی بیان داشت: علیرغم اتمام مهلت مقرر قانونی و تأکیدهای مکرر شورای شهری‌ها بر این مسأله تا کنون فهرست‌های حساب‌های درآمدی سازمان‌‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارائه نشده است این اقدام توسط شهرداری در اسرع وقت صورت گیرد.

وی گفت:‌اجرای این موضوع راهگشای استفاده بهینه شهرداری از  جریان نقدینگی سازمان‌ها و شرکت‌ها برای گذر از تنگناهای مالی ناشی از شیوع کرونا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها