موج
کدخبر : ۳۳۶۴۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336405

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا امکان جلوگیری از فعالیت واحدهایی که تذکر گرفته‌اند، فراهم شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران، در جریان جلسه امروز شورا با ذکر اینکه علی رغم ۴ تذکر ایمنی آتش نشانی، موارد و دستورالعمل ها در این ساختمان اجرایی نشده و مالک کلینیک سینا به این موارد توجه نکرده است گفت:حدود ۲۰ هزار ساختمان تهران تذکر دریافت کرده اند و در هر کدام از این ساختمان ها احتمال حادثه مشابه داریم.

فراهانی با اشاره به وجود برخی خلاءهای قانونی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: برای همین درخواست ما از مجلس شورای اسلامی و نمایندگانش این است که امکان جلوگیری از فعالیت واحدهایی که تذکر گرفته اند فراهم شود تا بدین ترتیب بتوان مانع از فعالیت جاهایی شد که موارد ایمنی را رعایت نمی کنند.

عضو شورای شهر تهران سپس از وزارت بهداشت به عنوان یکی از مقصرین این حادثه یاد کرده و گفت: واقعیت این است که وزارت بهداشت در این حوزه به وظایف خود عمل نکرده وبرای همین مسئولان وزارت بهداشت هم لازم است توضیحات لازم را در برای نظارت بر عملکرد این واحدها گزارش دهند چرا که به هر حال جلوگیری از فعالیت این واحدها بر عهده وزارت بهداشت است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها